تهران سوئیت

تهران سوئیت

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین
منتشر شده توسط تهران سوئیت در ۴ دی ۱۳۹۶
 1. تارنمای تهران سوئیت (tehransuite.com) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت در این سایت و هم چنین ورود اطلاعات مغایر با این قوانین، بدون اطلاع قبلی مسدود و یا حذف خواهد گردید. وب سایت تهران سوئیت خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند.
 2. اجاره ی کلیه موارد تنها و تنها با ارائه ی مدارک شناسایی و مخصوصا محرمیت افراد امکان پذیر است. هم چنین تهران سوئیت از اجاره ی کلیه املاک به منظور برگزاری مراسم همانند جشن تولد و مهمانی مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی جدا معذور است.
 3. در مورد املاکی که «تهران سوئیت» میزبانی آن ها را به عهده دارد، ساعت تحویل ملک ساعت ۱۴ بوده و ساعت تخلیه نیز ۱۲ ظهر می باشد.
 4. میزبان موظف است که مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، اجاره اماکن ناجا و سایر مراجع را کسب نموده و در معرض نمایش عموم قرار دهد.
 5. رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی حاکم بر جامعه و هم چنین رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره امری الزامی است. همچنین لازم است که مسافرین گرامی در سفر به هر شهر متعهد به عرف منطقه (مانند رعایت حجاب، صدای موسیقی در ساعات پایانی شب و همراه نبردن حیوانات خانگی …) باشند. این موارد می بایست توسط میزبان قبل از رزرو به مسافرین گرامی اطلاع داده شود.
 6. هدف سایت تهران سوئیت، کمک به توسعه صنعت گردشگری و ایرانگردی به جای جای کشور عزیزمان بوده و کمک به درآمدزایی خانوارهای ایرانی از این صنعت در خلال آشنایی با فرهنگ اقوام گوناگون است.
 7. درج قیمت واقعی برای املاک الزامی بوده و اخذ هرگونه هزینه مازاد بر مبلغ درج شده در تارنمای تهران سوئیت (یا مبلغ توافق شده) توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از پورسانت، حق کمیسیون، حق دلالی و غیره به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.
 8. ورود حیوانات خانگی به همراه مسافر به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد. مگر در شرایطی که میزبان مکانی مجزا و خارج از فضای مسکونی را به جهت نگهداری حیوانات خانگی اختصاص و در اختیار مسافرین گرامی قرار دهد.
 9. در مورد ساعت تخلیه و تحویل، میزان مبلغ بیعانه، شرایط رزرو و نیز ابطال رزرو (کنسلی یا انصرافی) به صورت توافقی در میان میزبان و مسافر بوده و تارنمای  تهران سوئیت دخالتی در این توافق ندارد.
 10. تارنمای  تهران سوئیت مختار است که هر گونه آگهی، پیام و یا تصویری که به آن ارسال می گردد و یا حساب کاربری و اطلاعاتی مربوط به آن را در هر زمان لازم حذف نماید.
 11. وب سایت تهران سوئیت، بر نشر آگهی ها با اطلاع صحیح و واقعی تاکید دارد و کلیه کاربران موظف هستند که اطلاعات صحیح و بر اساس واقعیت درج نمایند.
 12. اکثر اطلاعات و مطالب درج شده و یا ویرایش گردیده توسط اعضا در وب سایت تهران سوئیت قبل از انتشار عمومی روی وب سایت می بایست توسط مدیریت این تارنما تایید گردند. اشخاص نبایست اقدام به درج مطالبی نامناسب و یا اطلاعات اشتباه در وب سایت نمایند.
 13. درج آگهی تکراری از یک ملک در وب سایت تهران سوئیت مجاز نیست. با این حال اگر این ویلا به صورت رایگان در وب سایت درج شده و کاربری دیگر قصد ویژه نمودن این ویلا را داشته باشند، ویلا پس از هماهنگی با کاربر اول با همان کد به کاربر دوم منتقل می گردد.
 14. وب سایت «تهران سوئیت» هیچ گونه مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر و آگهی ها نداشته و تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد. در برخی شرایط مانند شرایطی که فایل های ذخیره شده اعضا ناقض قوانین وب سایت باشند، حذف انجام خواهد گرفت.
 15. هر یک از اعضا تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت  تهران سوئیت بوده و در صورت ثبت بیش از یک حساب کاربری، موارد جدید حذف خواهد گردید.
 16. مبالغ واریز شده به حساب سایت، قابل عودت نبوده و می بایست در جهت ویژه ساختن آگهی ها مورد استفاده قرار گیرد.
 17. کلیه پیام ها و اطلاعات ارسالی از جانب کاربران به وب سایت، غیرقابل تملک و غیرمحرمانه تلقی شده و موارد ارسال شده به سایت می تواند برای بازتولید، مخابره، افشا، نشر و یا ارسال و الصاق به کار برود.
 18. وب سایت تهران سوئیت، خدمات خود را به شکلی که هست و بدون هیچ گونه تعهدی ارائه نموده و در مورد خالی از اشکال بودن سایت، عدم قطعی و یا تطابق با نیازهای شما تعهدی ندارد.
 19. وب سایت تهران سوئیت، در مورد نمایش آگهی چه به صورت ویژه و یا عادی، تعهدنامه و یا قراردادی با آگهی دهندگان منعقد ننموده و این مطالب ممکن است که به صورت مداوم توسط آگهی دهندگان تغییر کرده و یا به روز گردد.
 20. وب سایت تهران سوئیت، ممکن است برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم اقدام به ارسال ایمیل و پیامک نموده و شما بدین وسیله موافقت خود را با دریافت این قبیل پیام ها اعلام می دارید.
 21. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین وب سایت، شما می توانید از طریق لینک هایی که به همین منظور در بخش های مختلف سایت قرار دارد اقدام فرمایید.
 22. وب سایت تهران سوئیت ممکن است که اقدام به اعمال تغییراتی در بخش قوانین و شرایط نموده و از این رو، لازم است که کاربران عزیز هرازچندگاهی از این صفحه بازدید به عمل آورده تا از شرایط و الزامات لازم و جاری مطلع گردند.
 23. کاربر قبول می کند که کلیه شرایط و قوانین مندرج در این متن را مطالعه و تایید نموده است.