تهران سوئیت

تهران سوئیت

بهترین کشورها برای مهاجرت را بشناسید +عکس

بهترین کشورها برای مهاجرت را بشناسید +عکس
منتشر شده توسط مدیریت در ۱۱ آبان ۱۳۹۷

گرچه هر فردی اهداف گوناگونی برای مهاجرتی دارد، اما به ‌طور کلی بر طبق آمارها و نتایج نظرسنجی‌های مختلف می توان دریافت که برخی از کشورها از نظر عموم مردم برای مهاجرت مناسب ترهستند. در ذیل به برخی از این کشورها اشاره می ‌کنیم.

بهترین کشورها برای مهاجرت 2018

بهترین کشورها برای مهاجرت ۲۰۱۸

 کشور استرالیا:

کشور استرالیا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت به دلیل آب و هوای بی ‌نظیر، موقعیت‌ های شغلی زیاد و امکانات رفاهی فراوانی که در اختیار مهاجران و ساکنان خود قرار داده است محسوب می شود. این کشور پهناور دارای شهرهای معروفی همچون ملبورن، پرت، ادلاید، کانبرا و سیدنی بوده و سالانه تعداد زیادی از مردم نقاط مختلفی مثل آمریکا، آسیا و اروپا را به فکر مهاجرت می‌اندازد. روشهای مرسوم مهاجرت به استرالیا عبارتند از: مهاجرت از طریق مهارت و تخصص، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق خویشاوندی.

استرالیا از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانی ها

استرالیا از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانی ها

کشور مکزیک:

کشور مکزیک نیز به ‌شدت برای مهاجران و گردشگران مطلوب و ایده آل می باشد. علت این امر وجود دیدنی‌ها و هزینه پایین زندگی در کشور مکزیک است. گرچه آب و هوا گرم آن برای همه مطلوب نیست ولی ارزان بودن این کشور تا حدودی باعث شده است که خیلی از افراد به این کشور مهاجرت نمایند. راه های مهاجرت به کشور مکزیک عبارتند از: مهاجرت از طریق پناهنگی، ویزای کار، از طریق ازدواج، از طریق ثبت شرکت، از طریق تحصیل.

کشور مکزیک از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان

کشور مکزیک از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان

کشور ایسلند:

کشور زیبای ایسلند در شاخصه ‌های آرامش برای زندگی، پیشتاز می باشد. گفتنی است اکثر مردم این کشور تحصیل‌ کرده هستند. اگر فردی مشتاق به زندگی در جایی سرشار از رفاه و سکوت است، بد نیست به ایسلند هم فکر کند. راه های مهاجرت به ایسلند عبارتند از: هاجرت به کشور ایسلند از طریق پناهندگی، مهاجرت به ایسلند از طریق ویزای کار، مهاجرت به ایسلند از طریق تحصیل، مهاجرت به ایسلند از طریق ازدواج و از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری.

ایسلند از بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2018

ایسلند از بهترین کشورها برای مهاجرت در سال ۲۰۱۸

کشور کانادا:

کشور کانادا و شهرهای زیبا و آرام آن مثل کبک سیتی، ونکوور، وینی پک، ادمونتون، تورنتو و کالگری، در جهان طرفداران زیادی دارند. انگلیسی بودن زبان کشور کانادا علاوه بر دارا بودن شرایط خوب رفاهی و اقتصادی، عاملی برای جلب نظر مهاجران شده است. زندگی در کانادا از استاندارد های رفاهی خوبی برخوردار است. برخی از روش های مهاجرت به کانادا عبارتند از: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یا اکسپرس انتری، مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کار کانادایی، مهاجرت به کانادا از طریق تجارت، مهاجرت به کانادا از طریق استان های مختلف.

کانادا از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

کانادا از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

حتما ببینید » اجاره سوئیت مبله در تهران

کشور فنلاند:

زندگی در کشور فنلاند برابر با شادی، آسایش و امنیت است. فنلاند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بوده و دارای زیرساخت های اقتصادی قوی و با ثبات می باشد. در این کشور، دارای یک سیستم امنیت اجتماعی برای کسب استاندارد بالای زندگی در زمینه مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش و شرایط کاری می باشد. روش های گوناگون مهاجرت به فنلاند عبارتند از: تولد نوزاد، مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج، مهاجرت به این کشور از طریق کار، مهاجرت تحصیلی و ثبت شرکت و سرمایه گذاری.

فنلاند از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری

فنلاند از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری

حتما ببینید » اجاره روزانه آپارتمان در تهران

کشور نروژ:

نروژ، کشوری زیبا و امن‌ و با مردمی شاد و آزاد می باشد. این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می گردد و در کنار آمریکا، سوئیس و لوکزامبورگ دارای درآمد بالا برای ساکنین خود می باشد. از شهر های مهم نروژ می توان به اسلو و استاونگر اشاره نمود. از جمله روش های مختلف مهاجرت به نروژ عبارتند از: اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کار، اخذ ویزای سرمایه گذاری، اخذ اقامت بواسطه ازدواج با تبعه نروژی و از طریق پناهندگی.

نروژ از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

نروژ از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

 

کشور آلمان:

به جرات می توان گفت کشور آلمان از هر لحاظ برای زندگی عالی است. این کشور هم دارای مراکز معتبر علمی و تحصیلی می باشد و هم فرصت‌های شغلی خوبی را در اختیار ساکنان خود قرار داده است زندگی در شهرهایی چون هامبورگ، کلن، فرانکفورت، دوسلدروف آن فوق العاده است. انواع روش های مهاجرت به آلمان عبارتند از: اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کار، اخذ ویزای سرمایه گذاری، اخذ اقامت بواسطه ازدواج با تبعه آلمانی و از طریق پناهندگی.

کشور نیوزلند:

نیوزلند یک کشور با زیبایی های طبیعی متنوع می باشد. این جزایر نیوزلند کم جمعیت بوده و امکانات مدرنی دارند. انواع روش ها و راه های مهاجرت به نیوزلند عبارتند از: مهاجرت نیروی کار ماهر یا تخصص، مهاجرت از طریق الحاق یا پیوستن همسر / خانواده، مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری.

کشور مالزی:

از آنجایی که ۶۰ درصد مالایی‌ها مسلمان هستند، کشور مالزی توانسته است مسلمانان زیادی را به خود جلب نماید. زندگی در این کشور برای مسلمانان، راحت‌ تر از سایر نقاط دنیا می باشد. راه های اقامت و مهاجرت به مالزی عبارتند از: اخذ ویزای اجتماعی مالزی، اخذ ویزای تحصیلی مالزی، اخذ ویزای کار مالزی.

کشور نامیبیا:

کشوری آفریقایی نامیبیا یکی از ارزان‌ ترین کشورها برای زندگی محسوب می شود. این کشور دارای طبیعتی فوق‌العاده و حیات ‌وحش متنوعی است. شهر ویندهوک در نامیبیا یکی از ارزانترین شهرهای دنیا تلقی می گردد.

کشور کاستاریکا:

کشور کاستاریکا، شادترین کشور جهان و جایی دلپذیری برای زندگی با خانواده است. این کشور دارای سواحلی بسیار زیبا، جنگل های بارانی گرمسیری، جامعه ای پیشرفته و سطح کیفیت زندگی بسیار بالا یی می باشد. در سال ۲۰۱۵، اکثر دانشگاه های کاستاریکا در رتبه دانشگاه های جهانی QS جای گرفته اند. این کشور بر شهروندان خود محدودیتی برای تولد فرزند اعمال نمی کند. افرادی که خواهان یک خانواده پر جمعیت هستند، باید کاستاریکا را برای زندگی انتخاب نمایند.

کلمات کلیدی » بهترین کشورها برای مهاجرت کاری,بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟,بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان,بهترین کشورها برای مهاجرت و کار,بهترين كشورها براي مهاجرت كاري,بهترین کشورهای برای مهاجرت کاری,بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری

مطالب پیشنهادی

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد؛ بخش های ضروری با * علامت گذاری شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *