تهران سوئیت

تهران سوئیت

دلایلی برای اثبات ارتباط مصریان باستان با فرازمینی ها

دلایلی برای اثبات ارتباط مصریان باستان با فرازمینی ها
منتشر شده توسط مدیریت در ۱۱ دی ۱۳۹۷

امروزه بسیاری از کارشناسان و یوفولوژیست ها بر این عقیده هستند که تمدن‌های باستانی انسان ها توسط موجودات فضایی بازدید می شده است. از دیدگاه آنان، ارتباط مصریان باستان با بیگانگان نیز قابل اثبات است! از آنجایی که مصریان باستان پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه‌های مختلفی داشته اند و برخی از آنان را نمی‌ توان با تکنولوژی‌های امروزی توضیح داد، مساله ارتباط آنان با موجودات فضایی بیش از پیش خودنمایی می کند. به راستی مصریان باستان با چه فن آوری و ابزاری توانسته ‌اند چنین سازه‌های شگفت‌انگیزی همچون اهرام را خلق نمایند؟ «چرخ» از حداقل وسایل مورد نیاز برای ساخت چنین سازه هایی در ۴۶۰۰ سال پیش می باشد، اما مصریان حتی از این ابزار نیز محروم بوده‌اند! در متون و اسناد تاریخی ذکر شده است بلوک‌های عظیم و سنگین اهرام بر روی دوش برده‌های مصری حمل می شده است. اما قبول چنین نوشته‌هایی گاه غیر منطقی و غیر قابل پذیرش می باشد! هر کدام از بلوک‌های سنگی هرم جیزه، در حدود ۵۰ تن وزن داشته است و طبق تحقیقات به عمل آمده از فاصله ۳۰۰ کیلومتری به مکان ساخت و ساز آورده شده است. در یک نظریه‌ی کاملا جدید ادعا شده است که اهرام مصر، چندین هزار قبل ‌تر از تصورات ما ساخته شده اند. در واقع، ادعا می‌ شود که قدمت ساخت این اهرام، به ۱۲۵۰۰ سال قبل بازمی‌ گردد؛ یعنی زمانی که هنوز هیچ گونه تمدنی بر روی کره زمین وجود نداشته است!

این سوالات پیچیده‌، این پرسش را برایمان ایجاد می کند که آیا هزاران سال قبل، موجودات فضایی در میان مردمان زمین زندگی کرده‌اند؟

اگر فرازمینی ها در گذشته تکنولوژی‌های خود را در اختیار مصریان باستان قرار داده‌ اند، آیا این تکنولوژی‌ها همچنان در اختیار ما قرار دارد؟ البته می توان به این سوال پاسخ منفی داد؛ زیرا هنوز هم امکان ساخت چنین بناهایی به کمک ابزارهای امروزی وجود ندارد!

در ذیل قصد داریم دلایل مختلف برای اثبات ارتباط مصریان باستان با بیگانگان را مطرح نماییم.

-اهرام مصر:

امروزه یوفولوژیست ها و مردمان مختلفی از سراسر جهان بر این اعتقاد می باشند که ساخت اهرام مصر یکی از عجیب ترین دستاوردهای مصریان باستان بوده و تکنولوژی ساخت این اهرام، متعلق موجودات فضایی می باشد.

-هیروگلیف مصری:

بسیاری از نوشته‌های کشف شده به خط هیروگلیف مصری، شباهت زیادی به موجودات عجیب و غریب، اشیاء پرنده و یا غول‌ها دارند. برخی از نمادهای استفاده شده در این هیروگلیف‌ها می تواند حاکی از ارتباط مصریان باستان با بیگانگان باشد.

نظریه توطئه:

در نظریه توطئه، برخی از رویداد های کنونی یا تاریخی، نتیجهٔ نقشهٔ مخفیانهٔ گروهی دسیسه‌ گر وعموماً قدرتمند دانسته می شود. نظریه توطئه بیانگر این مساله است که تمامی بدبختی‌های عالم حاصل فعالیت افراد پرنفوذ و مخفی است؛ یعنی گروه‌هایی تیزهوش و دارای امکانات سیاسی، مالی، نظامی، روانی و علمی برنامه‌های خود را به گونه ‌ای جلو می دهند که اذهان عمومی درگیر مسائل دیگر شود؛ مثلا گفته می شود در خانه باستان ‌شناسی انگلیسی با نام «سر ویلیام پتری» (Sir William Petrie)، مجموعه‌ای از مومیایی‌های موجودات فضایی نگهداری می شده و همچنین در موزه‌ «راکفلر» اورشلیم، تعدادی از قطعات بشقاب‌ پرنده های موجودات فضایی و مومیایی‌های بیگانگان مصر باستان، نگهداری می‌ شود اما به دلایل امنیتی تماشای آنها برای عامه مردم ممنوع است. این عقاید، نظریه «توطئه» را پایه ریزی کرده اند.

انرژی الکتریکی:

برخی از نظریه‌ پردازان بر این اعتقاد می باشند که شواهدی دال بر وجود تکنولوژی‌های فوق پیشرفته در مصر باستان کشف شده است. مثلا گفته می شود فراعنه ای که بر تمدن‌ مصر باستان حکومت می‌ نموده اند، از انرژی الکتریکی استفاده می کرده اند. استناد طرفداران این نظریه وجود «چراغ دندرا» (Dendera Bulb) در معبد «الهه هاثور» (Hathor Temple) و نیز باتری‌های باستانی در بغداد می باشد.

 پاپیروس تالی:

«پاپیروس تالی» (Tulli Papyrus)، یک سند مبهم برای توصیف وجود بشقاب پرنده های موجودات فضایی در زمان فرعون توتمس سوم (Thutmose III) است. گرچه واقعی بودن این سند از سوی بسیاری تایید نشده است، اما همچنان افراد زیادی در سراسر جهان این پاپیروس را، یک سند مهم تلقی می ‌کنند.

-فهرست پادشاهان تورین:

«فهرست پادشاهان تورین» یا «پاپیروس تورین» یک سند باستانی می باشد که نشان دهنده حضور خدایان بر روی زمین و حکومت آنان بر مردم بوده است. خلاصه‌ای از کل این متن باستانی در ۲ سطر انتهایی این سند ذکر شده است که مشابه لیست پادشاهان سومری می‌ باشد.

-هم‌ ترازی موقعیت اهرام مصر با سه ستاره از صورت فلکی جبار:

نظریه‌ پردازان در این باره می ‌گویند: «بیگانگان در حدود ۱۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح به زمین آمده و مجسمه ابوالهول و اهرام مصر را بنا نهاده اند. فرازمینی‌ها، این کار را با ساخت سر یک شیر، جهت هم‌ ترازی با کمربند جبار و همچنین صورت فلکی لئو انجام دادند. هزاران سال بعد، رامسس (فرعون یازدهم مصر)، از وجود سر یک شیر بر روی یک مجسمه در سرزمین خود اعلام نارضایتی کرد. از این رو، او دستور ساخت سری مشابه با آن را در مجسمه‌ مخصوص صادر کرد».

تهران سوئیت » مرجع اجاره سوئیت در کیش شهرک صدف

مطالب پیشنهادی

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد؛ بخش های ضروری با * علامت گذاری شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *