تهران سوئیت

تهران سوئیت

اجاره آپارتمان مبله تهران – ولی عصر

تماس با میزبان
تهران سوئيت
تهران سوئیت
تماس با تهران سوئیت کد ملک در تهران سوئیت: 2C03

برای تسریع در امر پاسخگویی، در هنگام تماس به کد ملک 2C03 در تهران سوئیت اشاره نمایید.

لطفا پیش از تماس راهنمای معاملات امن و قوانین را مطالعه فرمایید.

2 خوابه 110 متر دارد ظرفیت نرمال: 4 نفر تهران،مرکز تهران حداکثر ظرفیت: 5 نفر
قیمت از:

350
هزار تومان / روزانه

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر
انشعابات: آب، برق، گاز، تلفن

ویژگی ها

اینترنت پرسرعت wifi سرویس کامل آشپزخانه میز ناهارخوری 4 نفره چای ساز، قوری و کتری مبلمان 7 نفره تلویزیون LED یخچال فریزر سامسونگ سیستم گرمایشی شوفاژ توالت فرنگی

توضیحات

بسیاری از افرادی که تمایل به اجاره آپارتمان مبله تهران دارند، اجاره سوئیت در مرکز تهران را نسبت به سایر مناطق ترجیح می دهند. در مورد دلیل این موضوع می توان به دسترسی فوق العاده منطقه مرکزی تهران یعنی میدان ولیعصر به هر نقطه تهران اشاره نمود.

بسیاری از مسافران تهران ترجیح می دهند در منطقه ای اسکان گزینند که به راه های ارتباطی به سهولت دسترسی داشته باشد. میدان ولیعصر تهران یکی از این نقاط است. چرا که اولا مترو در چند قدمی شما بوده و ثانیا شما از طریق BRT خیابان ولیعصر می توانید به سادگی از شمال تا جنوب تهران را طی کنید.

همان گونه که از عکس های فوق پیداست، این سوئیت دارای آسانسور، پارکینگ و تمامی امکانات بوده و در مجموع سوئیت لوکسی محسوب می گردد. هم چنین شما در منطقه ولیعصر می توانید هر مغازه ای که به آن نیاز دارید، از سوپرمارکت گرفته تا نانوایی به سادگی دسترسی داشته باشید.

توجه: جهت رزرو سوئیت می توانید از دکمه تماس با ما در قسمت زیر استفاده کنید. در هنگام تماس کد سوئیت را که در بالای همین صفحه نوشته شده است را به خاطر داشته باشید.

اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب

جهت رزرو هم اکنون تماس بگیرید:
تهران سوئيت
نام میزبان: تهران سوئیت
کد ملک در تهران سوئیت: 2C03
تماس با تهران سوئیت